با برندایده میزبان مخاطبان اینترنتی خود باشید.

اگر شما سایت خود را به دست افراد ناوارد و مبتدی واگذار نمایید مطمئناً نمی‌توانید کارآمدی بالایی از آن انتظار داشته باشید، برندایده با تیمی متخصص و آگاه به بازار وب نه‌ تنها می‌تواند شما را در طراحی وب سایتی منحصر به‌ فرد یاری رساند بلکه در تمامی مراحل بازاریابی و کسب مشتری پشتیبان شما خواهد بود. ویژگی‌های جالب و تحسین‌برانگیز سایت‌های طراحی‌شده توسط برندایده محبوب هر فردی را تشویق به همکاری وبرپا سازی وب سایتی بر اساس استانداردهای برند ایده می‌نماید.

امروزه دیگر کمتر برند معتبری است که بتواند بدون داشتن وب‌ سایت حرفه‌ای در میان رقیبان خود جایگاه ویژه‌ اش را حفظ کند و به‌ یکباره از صحنۀ رقابت حذف نشود چه برسد، به برندهای نو ظهور و تازه ورود به بازار تجارت که هنوز جای خود را در میان مشتریانشان تثبیت نکرده‌اند و رخ به رقیبان خود ننمایانده‌ اند، البته نمی‌توان انکار کرد که داشتن یک وب‌ سایت به‌ تنهایی معجزه نمی‌آفریند و شما را یک‌ شبه به آرزوهایتان نمی‌رساند بلکه توجه به ریزه‌ کاری‌ ها و نکاتی چند در طراحی آن و سازگاری‌ اش با حرفه تان، سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، مقیاس‌ پذیری، امنیت، سرعت و … نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که در طراحی و توسعۀ وب‌ سایت باید به آن توجه شود.

برند ایده- میزبان مخاطان اینترنتی خود باشید

مراحل طراحی و توسعۀ وب‌ سایت اختصاصی

1.طراحی وایرفریم

در این مرحله ما می‌کوشیم تا با توجه به آنچه شما از وب‌ سایتتان انتظار دارید نقشه راه را ترسیم نماییم و سایت را مطابق بر آن پایه‌ ریزی کنیم تا شما آن‌ها را به نظر عموم مشتریانتان برسانید.

2.طراحی گرافیکی

مجموع کلیات و جزئیات در کنار هم کار طراحی و توسعۀ وب‌ سایت را به نقطۀ نهایی خواهد رساند و هویت بصری کسب‌وکارتان را بهتر و واضح‌تر نمایش خواهد داد.

3.پیاده‌سازی کدها

دیگر حالا نوبت آن رسیده که برنامه نویسان عزیز وارد میدان شده و به وب‌سایت جان ببخشند و شما دیگر قادر باشید وب‌سایت خود را به‌طور تمام و کمال مشاهده کنید.

.A طراحی وب سایت شخصی از 800,000 تومان
 • یکسال هاست رایگان 500MB
 • یکسال دامنه رایگان ir
 • بلاگ
 • طراحی ریسپانسیو
 • سئو اولیه
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
ثبت سفارش
.B طراحی وب سایت شرکتی از 1,200,000 تومان
 • یکسال هاست رایگان 500MB
 • یکسال دامنه رایگان ir
 • بلاگ
 • طراحی ریسپانسیو
 • سئو اولیه
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
ثبت سفارش
.C طراحی فروشگاه اینترنتی از 1,500,000 تومان
 • یکسال هاست رایگان 1GB
 • یکسال دامنه رایگان ir
 • بلاگ
 • طراحی ریسپانسیو
 • سئو اولیه
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
ثبت سفارش

مزیت‌های داشتن یک سایت اختصاصی

اگر کمی حوصله به خرج دهید خواهید دید که یک وب‌سایت قدرتمند به چه راحتی و در 24 ساعت شبانه‌ روز برای شما به جذب مشتری پرداخته و بازاریابی گسترده‌ای را در دستور کار خود قرار می‌دهد و دسترسی بسیاری از مشتریانتان را در دورترین نقاط امکان‌ پذیر می‌کند حتی زمانی که ممکن است شما در حال تفریح یا استراحت باشید، زیرا تأثیر دنیای مجازی دیگر بر کسی پوشیده نیست و سهل‌ الوصول بودن آن بر جذابیت و کار آیی آن افزوده است، پس تا دیر نشده دست‌ به‌ کار شده زیرا اگر همین امروز نیز اقدام کنید دیر است و ممکن است از بسیاری از رقیبانتان عقب بیافتید.

نکات قابل‌ تأمل در طراحی و توسعۀ وب‌ سایت توسط برند ایده

جذابیت

نکتۀ ابتدایی در طراحی سایت که در ذهن هر فرد نقش خواهد بست جذابیت و گیرایی آن وب‌سایت و درنتیجه کسب یک تجربه کاربری خوب برای کاربران آن است، به‌گونه‌ای که مخاطب در همان ثانیه‌های ابتدایی تأثیر آن را بر خود به‌وضوح حس نماید و آن را از میان هزاران وب‌سایت، برتر و زیباتر تصور کند.

کارآمدی

شما بعد از خرید هر محصول هرچند زیبا وقتی متوجه ناکارآمدی آن شوید حتماً از خرید آن ابراز پشیمانی خواهید کرد، بدین ترتیب وب سایتی هم که بتواند تمامی احتیاجات شمارا به‌عنوان مدیر سایت و مخاطبانتان به‌عنوان مشتریان آینده‌تان برآورده نماید از اولویت‌های بعدی به شمار می‌آید

رابط کاربری

در طراحی و توسعۀ وب‌ سایت‌ های این برند هویتی که بازگوکننده حرفه و فعالیت شماست در یک قاب زیبا به کمک وب‌سایت‌ها به عموم بارنگ و لعابی مخاطب پسند عرضه می‌شود تا بتواند درزمانی هرچه کوتاه‌تر این مخاطبان گذرا را به مشتریانی باوفا و ماندگار برای شما تبدیل نماید

امنیت

وقتی کالای با ارزشی به دست می‌آوریم طبیعی است که امنیت آن برایمان از اهمیت زیادی برخوردار باشد، استفاده از ابزارهای قدرتمند برای محافظت از محتویات سایت نکتۀ مهمی است که در طراحی و توسعۀ وب‌سایت باید موردتوجه قرارگیرد.

دسترسی

مدیریت کامل تمامی قسمت‌ها به‌گونه‌ای که دست مدیر سایت برای انواع فعالیت‌ها باز بوده و از قبل پیش‌بینی‌شده باشد و امر توسعۀ وب‌ سایت امری بدیهی بوده و غیرقابل‌دسترس نباشد، می‌تواند آن وب‌سایت را به بهترین در نوع خود تبدیل نماید.

پشتیبانی

حمایت فروشنده از کالایی که خریداری‌ شده حس زیبایی را برای خریداران به وجود می‌آورد که این مهم در امر طراحی و توسعۀ وب ‌سایت نقش خود را با آموزش و پشتیبانی به‌ صورت آنلاین یا حضوری ایفا کرده و خیال خریدار را ازهر جهت آسوده می‌نماید

ریسپانسیوی

ریسپانسیو یا وب‌سایت واکنش گرا دیگر امروزه جزء اصلی وب‌سایت‌های معتبر و نمره اول جهانی است که دست‌کم گرفتن آن نابودی و به ته چاه گوگل افتادن را برای شما مژده خواهد آورد، مطمئن باشید مشتریان که با گوشی همراهشان قصد ورود به سایت شما و خرید رادارند، هرگز وقت خود را صرف یک سایت بدون داشتن چنین امکانی نمی‌کنند.

سئو

برای اینکه رنک سایت خود را روزبه‌روز افزایش دهید و کم‌کم پله‌های طریقی را طی کرده و به صفحه اول گوگل صفحه آرزوی هر وب سایتی دست پیدا کنید، چاره‌ای جز این ندارید که با سئو طرح رفاقت بریزید و سایت خود را از هر نظر سئو کنید تا بدین‌وسیله به سلاحی قدرتمند در برابر رقیبانتان دست پیدا کنید و پامال خزان نشوید.

استانداردسازی

هر محصول به‌دوراز رعایت استانداردها کیفیت واقعی خود را از دست می‌دهد وبر دیگر زوایای آن نیز تأثیر مستقیم می‌گذارد رعایت استانداردهای ایران و در سطح وسیع‌تری چون جهان نکته‌ای است که صرف‌نظر کردن از آن لطمه‌هایی زیادی را به هدف شما خواهد زد پس در گزینش یک وب‌سایت دقت نمایید که طراح آن این نکتۀ مهم را موردتوجه قرار دهد.

مشتریان ما