با محتوای تخصصی در صفحه اول گوگل باشید.


صفحۀ اول گوگل یعنی صفحۀ موفقیت که هر برندی اگر آن را به دست آورد می‌توان گفت تمام تلاش‌های او در زمینهٔ نیل به اهدافش در مسیر صحیح قرارگرفته است. تولید محتوای سایت یکی از این تلاش‌ها و البته مهم‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود، تولید محتواهای تخصصی با پیشرفت الگوریتم‌های گوگل برای کشف و یافتن محتواهای کپی به‌ یکباره از ارزش و بهایی دوچندان برخوردار شد. به‌ گونه‌ای که سایت‌هایی که به این اصل پا برجا بودند در رتبه‌های خوب گوگل قرار گرفتند و سایت‌هایی که از محتواهای کپی بهره برده بودند به‌ یکباره تنزل نمودند.

می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟
3 ویژگی محتوای ارزشمند

اعتبار محتوا

بعد از این مرحله ارزشمندی و میزان اعتبار محتواهای تولید شده را شما تعیین می‌کنید که کاربران چقدر زمان صرف ماندن در سایت و مطالعه آن محتوا نمایند. آیا آن‌ها را ترغیب می‌کند تا دوباره به سایت برای رجوع به دیگر محتواها بازگردند؟ سپس محتواهای خود را دسته‌ بندی کنید و بر اساس آن دسته‌های وب‌سایت یا وبلاگ خود را تنظیم نمایید تا ساختار کلی سایت را بسازید.

لحن محتوا


نوع نگارش و لحن به‌ کار رفته در تولید محتوای سایتتان به ‌خوبی معرف شخصیت حرفۀ شماست که باید در تولید محتوا به آن توجه شود. حفظ هویت برند از اساسی‌ترین نکات در هنگام فعالیت‌های مختلف برای ارتقا سطح برند است. این لحن است که بر مخاطبان شما تأثیر می‌گذارد به‌ هر حال همین مخاطبان هستند که در آینده‌ای نه‌ چندان دور به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.

ساختار محتوا


تعداد کلمات به‌ کار رفته در یک محتوا و ارزشمندی تمامی آن کلمات به‌ گونه‌ای که با مخاطب تعاملی سازنده برقرار نماید. ساختاری منسجم و در عین‌ حال قابل‌ فهم را به مخاطب عرضه نماید در کنار رعایت تمامی نکات نگارشی از دیگر ویژگی‌های یک محتوای اصولی است که در هنگام تولید محتوای سایت باید به آن توجه شود.

 

ساخت صفحه محصول برای وب سایت
مشتریان این خدمت
وب‌سایت‌هایی که با نوین همکاری می‌کنند
برند ایده- اونت- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده سیویتاس

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده آرکا طب رهام- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده اداره کل ورزش و جوانان اردبیل

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

تولید محتوا بهینه

گروه متخصص محتوای برند ایده مفتخر است تا به اطلاع شما عزیزان برساند که تمامی محتواهای شما چه متنی و چه ویدئویی و پادکست را با بهترین کیفیت و در پایین‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. و بسیار می‌کوشد تا با بررسی محتواها، استفاده از منابع مورد تائید، بازبینی و بهینه‌سازی آن‌ها بر کیفیت تولیدات خود بی افزاید. و امیدوار است بتواند بدین‌صورت سایت شما را به یکی از سایت‌های مطرح در میان کسب کار خود تبدیل نماید.

تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل
برند ایده- میزبان مخاطان اینترنتی خود باشید
بازاریابی با تولید محتوا


در گام اول مشخص کنید چه نوع مشتری را برای کسب‌وکار خود مفید می‌دانید. بدین ترتیب می‌توانید تولید محتوای سایت درخور نیاز آن‌ها داشته باشید. و بدین‌صورت خود را به‌عنوان سایتی مرجع که کاربران شما می‌توانند با خیال راحت تمامی محتواهای موردنیاز خود را در آن بیابند معرفی نمایید. باگذشت زمان خواهید دید که این پادشاه آرام و صبور یعنی محتوا خیلی وسیع طرفداران را به‌سوی شما گسیل می‌دهد که از میان آن‌ها کمتر می‌توان افرادی را یافت که به محصولات شما علاقه و احتیاجی نداشته باشند. به همین دلیل است که محتوا را به‌عنوان یک بازاریابی هدفمند نیز می‌خوانند. زیرا دقیقاً برای شما کاربرانی را جذب می‌کند که به آن محصول یا فعالیت احتیاج دارند.

همین حالا تولید محتوای خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست تولید محتوای ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از برند ایده دریافت کنید

09309746450