با محتوای تخصصی در صفحه اول گوگل باشید.

صفحۀ اول گوگل یعنی صفحۀ موفقیت که هر برندی اگر آن را به دست آورد می‌توان گفت تمام تلاش‌های او در زمینهٔ نیل به اهدافش در مسیر صحیح قرارگرفته است. تولید محتوای سایت یکی از این تلاش‌ها و البته مهم‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود، تولید محتواهای تخصصی با پیشرفت الگوریتم‌های گوگل برای کشف و یافتن محتواهای کپی به‌ یکباره از ارزش و بهایی دوچندان برخوردار شد. به‌ گونه‌ای که سایت‌هایی که به این اصل پا برجا بودند در رتبه‌های خوب گوگل قرار گرفتند و سایت‌هایی که از محتواهای کپی بهره برده بودند به‌ یکباره تنزل نمودند.

ثبت سفارش
تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل

3 ویژگی محتوای ارزشمند

اعتبار محتوا

بعد از این مرحله ارزشمندی و میزان اعتبار محتواهای تولید شده را شما تعیین می‌کنید که کاربران چقدر زمان صرف ماندن در سایت و مطالعه آن محتوا نمایند. آیا آن‌ها را ترغیب می‌کند تا دوباره به سایت برای رجوع به دیگر محتواها بازگردند؟ سپس محتواهای خود را دسته‌ بندی کنید و بر اساس آن دسته‌های وب‌سایت یا وبلاگ خود را تنظیم نمایید تا ساختار کلی سایت را بسازید.

لحن محتوا

نوع نگارش و لحن به‌ کار رفته در تولید محتوای سایتتان به ‌خوبی معرف شخصیت حرفۀ شماست که باید در تولید محتوا به آن توجه شود. حفظ هویت برند از اساسی‌ترین نکات در هنگام فعالیت‌های مختلف برای ارتقا سطح برند است. این لحن است که بر مخاطبان شما تأثیر می‌گذارد به‌ هر حال همین مخاطبان هستند که در آینده‌ای نه‌ چندان دور به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.

ساختار محتوا

تعداد کلمات به‌ کار رفته در یک محتوا و ارزشمندی تمامی آن کلمات به‌ گونه‌ای که با مخاطب تعاملی سازنده برقرار نماید. ساختاری منسجم و در عین‌ حال قابل‌ فهم را به مخاطب عرضه نماید در کنار رعایت تمامی نکات نگارشی از دیگر ویژگی‌های یک محتوای اصولی است که در هنگام تولید محتوای سایت باید به آن توجه شود.

تولید محتوا بهینه

گروه متخصص محتوای برند ایده مفتخر است تا به اطلاع شما عزیزان برساند که تمامی محتواهای شما چه متنی و چه ویدئویی و پادکست را با بهترین کیفیت و در پایین‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. و بسیار می‌کوشد تا با بررسی محتواها، استفاده از منابع مورد تائید، بازبینی و بهینه‌سازی آن‌ها بر کیفیت تولیدات خود بی افزاید. و امیدوار است بتواند بدین‌صورت سایت شما را به یکی از سایت‌های مطرح در میان کسب کار خود تبدیل نماید.

بازاریابی با تولید محتوا

در گام اول مشخص کنید چه نوع مشتری را برای کسب‌وکار خود مفید می‌دانید. بدین ترتیب می‌توانید تولید محتوای سایت درخور نیاز آن‌ها داشته باشید. و بدین‌صورت خود را به‌عنوان سایتی مرجع که کاربران شما می‌توانند با خیال راحت تمامی محتواهای موردنیاز خود را در آن بیابند معرفی نمایید. باگذشت زمان خواهید دید که این پادشاه آرام و صبور یعنی محتوا خیلی وسیع طرفداران را به‌سوی شما گسیل می‌دهد که از میان آن‌ها کمتر می‌توان افرادی را یافت که به محصولات شما علاقه و احتیاجی نداشته باشند. به همین دلیل است که محتوا را به‌عنوان یک بازاریابی هدفمند نیز می‌خوانند. زیرا دقیقاً برای شما کاربرانی را جذب می‌کند که به آن محصول یا فعالیت احتیاج دارند.

تولید محتوا حرفه ای

اغلب شرکت‌هایی تولید محتوا قادرند درزمینهٔ های مختلف از قبیل تولید محتوای متنی-ویدئویی-پادکست فعالیت نمایند. که البته برند ایده نیز از این امر مستثنا نیست. شما هرکدام از این محتواها را ممکن است برای وبلاگ یا وب‌سایت، پست‌های شبکه‌های اجتماعی یا رپورتاژ آگهی در نظر داشته باشید. که رپورتاژ هم دوش تولید محتوا در به دست آوردن بک لینک و همچنین سئوی سایت مؤثر است. به‌هرحال تیم مجرب ایده با تولید محتوایی منحصربه‌فرد و منطبق بر تمامی اصول سئو علاوه بر جلب اعتماد، شما عزیزان را در این مسیر همراهی می‌کند و اعتبار سایت شمارا در گوگل ارتقا می‌بخشد.

روش کار در تولید محتوای سایت این مجموعه به این‌گونه است:

  • ثبت درخواست از سوی مشتری و ارائه مشاوره از سوی ما
  • ارائه پکیج‌های محتوایی
  • انتخاب کلمات کلیدی متناسب با شغل و حرفه فرد
  • تهیه و تنظیم محتوا
  • ویراستاری و کنترل کیفیت
  • افزودن اصول سئو به متن
  • انتخاب تصاویر مناسب و بهینه
  • تحویل نهایی
تولید محتوا برند ایده

کلمات کلیدی

امروزه دیگر کمتر کسی را می‌توان یافت که با کلمات کلیدی و تأثیر شگرف آن آشنا نباشد. کلمات کلیدی همان عباراتی است که افراد برای سرچ و یافتن محتوای موردنیاز خود ممکن است آن را در گوگل یا هر موتور جستجوگر دیگر دنبال کنند. کلمات کلیدی راه ورود کاربر به سایت شما و بالا رفتن بازدید از آن است. که می‌تواند بر ارزش و اعتبار سایتتان در برابر موتورهای جستجو بی افزاید. پس بهتر است در گام اول به جستجو کلمات کلیدی متناسب با کسب‌وکار خود بپردازید. سپس محتوای خود را بر اساس آن‌ها تولید و عرضه کنید.

محتوای ارزشمند

بعد از این مرحله ارزشمندی و میزان اعتبار محتواهای تولیدشده تعیین می‌کند کاربران چقدر زمان صرف ماندن در سایت و مطالعه آن محتوا نمایند. و آن‌ها را ترغیب می‌کند تا دوباره به سایت برای رجوع به دیگر محتواها بازگردند یا نه. سپس محتواهای خود را دسته‌بندی کنید. وبر اساس آن دسته‌های وب‌سایت یا وبلاگ خود را تنظیم نمایید. یک محتوای ناب اگر در زمان مناسب به مشتری تحویل داده نشود و در زمان مناسب بر روی سایت به انتشار درنیاید مسلماً بر اعتبار آن شرکت در چشم کارفرما تأثیر می‌گذارد.

مشتریان ما