اهداف برند ایده

تیم کوشا و فعال برند ایده سال‌های سال است که می‌کوشد تا در زمینه ارتقاء طراحی و توسعه وب‌سایت‌ها گامی مؤثر بردارد. با کمک برند ایده سایت‌هایی با کیفیت جهانی در اختیار خود داشته باشید.
زیرا ما مطمئن هستیم که ارتقا در زمینه رسانه‌های دیجیتالی ارتقا در سطح زندگی افراد محسوب می‌شود. این مجموعه می‌کوشد بتواند دگرگون‌کنندۀ افکار منفی باشد. افکار منفی مانع رشد و ترقی جوانان این مرزوبوم است.

برند ایده

این تفکر که هر فرد برای پیشرفت احتیاج به‌صرف هزینه و پشتوانه مالی فراوان دارد و بدون آن رسیدن به درآمد و اشتغال‌زایی غیرممکن است، درست نیست.
در مجموعه برند ایده تخصص و خلاقیت در کنار عشق به میهن و سرفرازی آن باعث شده تا دائماً در فکر پیشرفت حرفۀ خود و در کنار آن به اوج رساندن دیگر حرفه‌ها در سرزمین عزیزمان باشیم.

با برند ایده آشنا شوید

در کنار تمامی خدمات ارائه‌ شده از سوی برندهای طراحی، ارائه پشتیبانی سایت و اپلیکیشن اگر در لیست خدمات آن برند قرار نداشته باشد. چگونه می‌توان آن را در لیست تخصصی‌ترین برندهای مطرح در این زمینه قرار داد؟

تأمین رضایت مشتری زمانی به‌ طور کامل حاصل می‌شود که او مطمئن باشد حتی تا بعد از مدت‌ها خرید محصول حمایت همه‌ جانبه را به‌ عنوان خدمات بعد از فروش از سوی برند دریافت می‌کند.

بروز رسانی، رفع اشکالات و موارد امنیتی، ورود اطلاعات سئو شده و تبدیل اطلاعات قدیمی به سئو، پاسخگویی 24 ساعته و… همگی جزء خدمات پشتیبانی سایت و اپلیکیشن قرار دارد

همکاران ما
وب‌سایت‌هایی که با برند ایده همکاری می‌کنند
تبلیغات و بازریابی

موسسه تیک آرت

tickart.ir

برن ایده تبلیغات و بازاریابی

هلدینگ ایده پردازان

iphold.ir

برند ایده - سیویتاس

سیویتاس

civitas.ir

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR

تبلیغات و بازریابی

موسسه تیک آرت

tickart.ir

برن ایده تبلیغات و بازاریابی

هلدینگ ایده پردازان

iphold.ir

برند ایده - سیویتاس

سیویتاس

civitas.ir

برند ایده- اونت

رویدادنگار اونت

ovent.ir

آژانس خلاقیت برند ایده

بسیاری از شرکت‌ها هستند که خدمات وتولیدنرم‌افزارهای وب می‌پردازند. امّا برند ایده برآن است تا خدماتی به مشتریانش ارائه نماید که متناسب با تکنولوژی‌های روز دنیا باشد. وتمامی استانداردهای بین‌المللی را به‌منظور فعالیتی مفید وسازنده درزمینه فناوری اطلاعات در کارنامه خود ثبت نماید. که باعث سرافرازی این مجموعه به‌عنوان یک شرکت ایرانی شود.

به‌گونه‌ای که تمامی محصولاتش در حد شأن ومنزلت ساکنان ایران‌زمین باشد.مسلماً به دست آوردن رضایت مشتری جز در سایه تیمی که به‌تمامی جوانب مختلف کارآگاه باشد امری محال و دست‌نیافتنی است ما تعهد اخلاقی خود را بر مشتری مداری استوار نموده و در تمامی مسیر با تلاش و پشتکار در نیل به این هدف کوشیده‌ایم.