نمایشگاه مجازی سه بعدی 360 درجه

نمایشگاه سه بعدی آنلاین و 360 درجه به شما این امکان را می دهد تا نمایشگاه حقیقی یا فیزیکی خود را در قالب محیط های سه بعدی آنلاین شبیه سازی کنید. شما می توانید این نمایشکاه را از طریق مرورگر وب یا موبایل مشاهده کنید. اگر می خواهید در این زمینه بیشتر بدانید همراه ما باشید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید. 

نمایشگاه مجازی سه بعدی به چه صورت طراحی می شود؟

نمایشگاه 360 درجه واقعی

این نوع نمایشگاه کاملا به صورت واقعی از روی نمایشگاهی که به صورت حضوری اجرا می شود طراحی می شود. همه داده ها و اطلاعات واقعی هستند.

نمایشگاه 360 درجه مجازی

این نوع نمایشگاه به صورت حضوری برگزار نمی شود و کاملا با نرم افزارهای شبیه سازی ساخته می شود. تصاویراین نمایشگاه کاملا طراحی شده و غیر واقعی است.

با برند ایده نمایشگاه سه بعدی خود را در 10 روز بسازید!

آژانس خلاقیت دیجیتال مارکتینگ برند ایده به شما این امکان را می دهد که در 10 روز با استفاده از اطلاعات داده شده توسط شما نمایشگاه مورد نظر طراحی شده و در اختیار شما قرار گیرد. با استفاده از این نمایشگاه می توانید محصولات و خدمات خود را به صورت دائمی به نمایش بگذارید.

مزایا نمایشگاه سه بعدی برای غرفه داران

امکان دانلود کاتالوگ

نیازی به چاپ کاتلوگ، بروشور و سی دی و... ندارید. تمام اطلاات خود را می توانید به صورت pdf و یا ویدیو صوت آماده کنید و در غرفه خود بارگذاری کنید.

بدون نیاز به غرفه دار

در نمایشگاه واقعی غرفه دار همیشه باید حضور داشته باشد. در این نوع نمایشگاه شما بدون حضور در نمایشگاه می توانید محصولات و خدمات خود را به مخاطبان معرفی کنید.

بدون محدودیت زمانی

مخاطبان می توانند در هر ساعت از شبانه روز از غرفه شما بازدید کرده و از محصولات و خدمات شما با خبر شوند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را در غرفه خود درج کنید.

جهت درخواست مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید.

مزایای نمایشگاه سه بعدی برای برگزارکننده

بدون نیاز به مکان

دیگر برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات غرفه داران نیاز به مکان فیزیکی ندارید به راحتی با یک نمایشگاه مجازی می توانید، نمایشگاه مورد نظر خود را برگزار کنید.

ثبت نام اینترنتی

غرفه داران می توانند از طریق کارتابل ثبت نام کنند و غرفه خود را تحویل بگیرند و وارد کاربری خود شوند و محصولات و خدمات خود را در غرفه خود وارد کنند.

بدون محدودیت غرفه

هیچ محدودیتی در تعداد غرفه ها ندارید و هر تعداد که بخواهید می توان غرفه ایجاد کرد و در دسترس غرفه داران قرار داد.

امکان انتشار کتابچه

برای اینکه مخاطبان تمام اطلاعات و غرفه های موجود در نمایشگاه را یک جا بتوانند مشاهده کنند می توانید کتابچه ای آماده کنید و به صورت دانلودی در نمایشگاه قرار دهید.

مزایا نمایشگاه مجازی سه بعدی برای سازمان ها

  • می توانید در پورتال خود نمایشگاه دائمی داشته باشید.
  • می توانید همیشه محصولات و خدمات خود را به روز رسانی کنید.
  • می توانید لینک نمایشگاه را در سایت خود قرار دهید.
  • در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.
  • امکان دسترسی دائمی به فروشگاه و نمایندگان خواهید داشت.
  • امکان ایجاد بی نهایت غرفه خواهید داشت.

مشتریان برند ایده