با سئو و بهینه سازی بازدید سایت خود را بالا ببرید.

توجه به سئو و بهینه‌ سازی سایت طرح رفاقتی بلندمدت با گوگل را پایه‌ریزی می‌کند که فواید زیادی را شامل حال شما خواهد کرد و گوگل نیز پاسخ تلاش شما را با گسیل تعداد زیادی کاربر به سایت شما خواهد داد.

امروزه سئو و بهینه ‌سازی وب‌ سایت مانند یک قلاب هوشمند عمل کرده و یک‌ به‌ یک کاربران را یک‌ راست به سمت سایت مورد نظر هدایت می‌نماید و ورود بیشتر کاربران به یک سایت نه‌ تنها باعث بالا رفتن رنک سایت می‌شود بلکه خود زمینه و بستر بالا رفتن رتبۀ سایت از نظر گوگل را نیز فراهم می‌نماید.

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل با کمک برند ایده
می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟
ساخت صفحه محصول برای وب سایت
بهینه‌سازی داخلی وب‌ سایت

سئوی داخلی شامل مراحل متنوعی است که اگر بخواهید مورد بررسی قرار دهید. بسیار زمان‌ بر خواهد بود اما به‌ طور کلی بعد از رعایت کلمات کلیدی اصلی و فرعی توجه به انتخاب صحیح تگ‌ها، قرار دادن لینک‌های داخلی در محتواهای تهیه‌شده، سئوی تصویر شاخص و Alt نمودن تصاویر داخل متنی و… را دربر می‌گیرد. در اینجا باید که یک فرد حرفه‌ای وارد کار شود تا قادر به تشخیص مشکل سایت شما از نظر سئو شده و سپس برای رفع آن اقدام نماید.

مشتریان این خدمت
وب‌سایت‌هایی که با نوین همکاری می‌کنند
برند ایده- اونت- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده سیویتاس

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده آرکا طب رهام- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده اداره کل ورزش و جوانان اردبیل

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

بهینه‌سازی خارجی وب‌ سایت


سئوی خارجی شامل همان دریافت لینک از سایت‌های معتبر به‌ منظور معرفی و در واقع بازاریابی برای وب‌ سایتتان است فقط دقت نمایید که این دامنه‌ها در کنار تنوع زیاد از اعتبار بالا نیز برخوردار باشند. زیرا گوگل هرگز کیفیت را فدای کمیت نمی‌کند. پس شما نیز بر اساس استانداردهای آن عمل کنید تا تلاش‌ هایتان نتیجه معکوس ندهد، بک لینک‌های خود را نیز با صبر و حوصله کافی در میان صفحاتی از وب قرار دهید که از نظر محتوایی با سایت شما همخوانی داشته باشد.

تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل
برند ایده- میزبان مخاطان اینترنتی خود باشید
خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت

تیمِ رسانه تجارت نوین در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم نوین، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند.

می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟