به طراحی گرافیک توجه کنید

طراحی گرافیک در واقع یک استراتژی بلند مدت به‌ منظور موفقیتی بلندمدت است. در دنیای رقابت‌های فشردۀ امروزی کم‌ توجهی به این مسائل به معنی پسرفت کردن است. این نوع طراحی طیف وسیعی از فعالیت‌ها را در برمی گیرد. اگر شما بتوانید مجموعه‌ای را بیابید که تمامی خدمات متنوع گرافیکی را یکجا به شما ارائه نماید علاوه بر صرفه‌ جویی در هزینه و زمان خود، مسلماً به ست‌های گرافیکی مناسب‌ تر دست خواهید یافت. در این موقعیت است که نام برند ایده بسیار خوب می‌درخشد.

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل با کمک برند ایده
می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟
ساخت صفحه محصول برای وب سایت
طراحی گرافیک وب سایت

با طراحی وب‌ سایت شما به یک پایگاه دائمی دست پیدا خواهید کرد. که افراد دیگر لازم نیست برای یافتن شما و آشنایی با محصولاتتان تمامی شهر را زیر پا بگذارند. حتی قادرند با چند کلیک ساده در شهری دورتر از مکان اقامتتان به شما دست پیدا کرده و احتیاجات خود را در وب‌ سایت شما جستجو نمایند فقط کافی است کمی دقت به خرج دهید و طراحی گرافیک مناسبی را برای سایتتان انتخاب نمایید.

مشتریان این خدمت
وب‌سایت‌هایی که با نوین همکاری می‌کنند
برند ایده- اونت- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده سیویتاس

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده آرکا طب رهام- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده اداره کل ورزش و جوانان اردبیل

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

جنبه‌ های مختلف طراحی گرافیک

طراحی بیلبورد و استرابورد

بارها ممکن است از کنار هزاران بیلبورد تبلیغاتی گذشته باشید. اما فقط آن نمونه را که دارای طراحی گرافیک ویژه‌تری بوده در ذهن خود سپرده و حتی تا مدت‌ها به آن اندیشیده باشید. چقدر تشویق شدید تا در صف مشتریان آن برند قرار گرفته و تجربه خرید محصولات آن را داشته باشید؟

چاپ سازه‌های نمایشگاهی

مجموعه تجهیزات متنوع مانند لایت باکس، قاب فنری، میز‌کانتر و…که در محیط‌های نمایشگاهی به‌ منظور تأثیر عمیق‌تر بر طیف وسیع‌تری از مخاطبان در کنار هم قرار می‌گیرند. اگر بتوانند گرافیک مناسبی را جهت معرفی کالاهایشان انتخاب نمایند مطمئناً به خاطر حضور مخاطبان خاص در این محیط‌ها به بازاریابی درخور شأن خود دست خواهند یافت.

طراحی لوگو

طراحی هویت بصری محبوب که لوگو بخشی از آن محسوب می‌شود قادر است چه شما در آن محیط باشید و چه نباشید گویای ویژگی‌های شرکت شما و سرازیر کردن مخاطبانی باشد که با محصول شما با دیدن و شنیدن نام آن آشنا شده و شروع به تحقیق نموده‌اند و اکنون کاملاً آگاهانه دست به خرید می‌زنند. در طراحی لوگو توجه به نکاتی چون رنگ‌ سازمانی، رنج سنی مخاطبان شما، نوع فعالیت، مدرن بودن و درنهایت زیبایی آن بسیار مهم است به‌ گونه‌ای که بازخورد مخاطبان شما بعد از دیدن آن مثبت بوده و کاملاً تداعی‌ کننده کسب‌ و کار‌تان باشد.

پوستر


پوستر ها اغلب برای اطلاع‌ رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نکته بسیار مهم است که در این پوسترهای از فونت‌های مختلف با وزن‌های گوناگون استفاده نشود. تا مخاطب با یک نگاه ساده به‌راحتی مفهوم را درک نماید. و یا هدف دیگر پوستر ها دنبال کردن تبلیغات است. که طراحی گرافیک در اینجا نقش تعیین‌کننده دارد. و هدف آن جلب‌توجه با استفاده از هر ترفندی است. حال می‌خواهد این ترفند بزرگ‌نمایی و یا اغراق باشد به‌گونه‌ای که مخاطبان شما آن را بپسندند.

موشن گرافیک


ایدۀ خارق‌العاده‌ای برای هویت بخشیدن به شرکت‌ها و برندها که اثربخشی سریع و عمیق‌تری بر بیننده می‌گذارد و انتقال مفهوم موردنظر در زمان کوتاه‌تر را امکان‌پذیر می‌کند. به‌گونه‌ای که بر هر قشر و هر سنی نتیجه موردنظر را به‌وضوح خواهید دید که می‌توان از مزایای ساخت مو شن گرافیک نامید.

 

تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل
می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟