تبلیغات و بازاریابی


اغلب افراد قبل از این‌ که اقدام به خرید نمایند در مورد محصول مورد نظرشان تحقیقاتی می‌کنند. تا مکان عرضه و محصول بهتری را انتخاب نمایند. اما امروزه با ورود مهمانی چون اینترنت به منازل دیگر لازم نیست برای یافتن و یا حتی تکمیل تحقیقات خود راه دوری برویم. گوشی همراه هوشمند شما در عرض چند دقیقه و فقط با چند کلیک حجم وسیعی از اطلاعات را در اختیارتان قرار می‌دهد. با این توضیحات حتی حالا نیز نمی‌خواهید دست‌به‌کار شده و به تبلیغات و بازاریابی اینترنتی گوشه چشمی بی اندازید؟

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل با کمک برند ایده
می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟
ساخت صفحه محصول برای وب سایت
سایت خود را تنها رها نکنید!

اگر سایت خود را در دنیای بزرگ و شلوغ وب تنها رها کنید مطمئناً در زمان کوتاهی در میان سیل وسیع وب‌سایت‌ها گم خواهد شد. پس آن را به یک کار بلد مانند بازاریابی و تبلیغات بسپارید تا جایگاهی درخور شأن آن برایش یافته و آن جایگاه را تثبیت نماید.

مشتریان این خدمت
وب‌سایت‌هایی که با نوین همکاری می‌کنند
برند ایده- اونت- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده سیویتاس

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده آرکا طب رهام- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده اداره کل ورزش و جوانان اردبیل

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

روش های تبلیغات در اینترنت

حضور در مکانی که مشتریان در آنجا به‌وفور یافت شوند آرزوی هر کسب‌وکاری است. امروزه با گسترش وابستگی شدید به فضای وب افراد ترجیح می‌دهند نیاز خود را نیز از همین فضاها تأمین کنند. هر حرفه‌ای که زودتر و بهتر قوانین حاکم بر این فضاها را شناخته و کسب‌وکار خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی کند. مسلماً چند قدم جلوتر است، جذابیت بازارهای تعریف‌شده برای مشاغل در این فضاها اشباع نشدن آن از یک‌سو و گستردگی و افزایش روزبه‌روز آن از سوی دیگر است که تلاش و توجه صاحبان سرمایه را تا این حد به خود جلب نموده است.

تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل
برند ایده- میزبان مخاطان اینترنتی خود باشید
بازاریابی محتوایی


در هر کسب‌وکاری آن فرد پیروز میدان است که بتواند اعتمادسازی کند. زیرا محصولات مشابه باکیفیت بالا توسط برندهای مختلف عرضه می‌گردند. که روزبه‌روز گسترش پیداکرده و بازار رقابتی داغ و داغ‌تر می‌شود. در این هیاهوی کالاهای رنگارنگ، فقط محتواست که می‌تواند برند شمارا از نابودی نجات دهد. آن‌هم محتواهایی ناب که کپی‌ نبوده و پاسخگوی احتیاج مخاطبان باشد. اگر سئو را نیز به آن‌ها بی افزایید معجونی کامل ساخته‌اید. که می‌توانید به کمک آن‌هم مخاطب و هم رقیبان خود را غافل‌گیر کنید. و در صفحۀ اول گوگل خوش بدرخشید و به‌وسیلۀ آن اعتمادسازی کنید.

می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟