پشتیبانی


در کنار تمامی خدمات ارائه‌شده از سوی برندهای طراحی، ارائه پشتیبانی سایت و اپلیکیشن اگر در لیست خدمات آن برند قرار نداشته باشد چگونه می‌توان آن را در لیست تخصصی‌ترین برندهای مطرح در این زمینه قرارداد، تأمین رضایت مشتری زمانی به‌طور کامل حاصل می‌شود که او مطمئن باشد حتی تا بعد از مدت‌ها خرید محصول حمایت همه‌جانبه را به‌عنوان خدمات بعد از فروش از سوی برند دریافت می‌کند. بروز رسانی، رفع اشکالات و موارد امنیتی، ورود اطلاعات سئو شده و تبدیل اطلاعات قدیمی به سئو، پاسخگویی 24 ساعته و… همگی جزء خدمات پشتیبانی سایت و اپلیکیشن قرار دارد.

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل با کمک برند ایده
می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟
ساخت صفحه محصول برای وب سایت
پشتیبانی 24 ساعته

دستیابی به کیفیت بالا نکته‌ای است که فقط در سایۀ اعتمادسازی به دست می‌آید پشتیبانی 24 ساعته در تمام طول هفته تلاشی برای رسیدن به این هدف بزرگ است، هدفی که یک‌شبه به دست نمی‌آید و تلاش‌های بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر بودن را می‌طلبد، پس یا از طریق تلفن یا از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.

مشتریان این خدمت
وب‌سایت‌هایی که با نوین همکاری می‌کنند
برند ایده- اونت- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده سیویتاس

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده آرکا طب رهام- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده اداره کل ورزش و جوانان اردبیل

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

بارگذاری و آپلود محتوا

اگر قصد دارید که به محتوا گذاری در سایت خود پرداخته و حجم اطلاعات زیادی را در زمان کوتاه و یا بلندمدت در سایت خود بارگذاری نمایید بهتر است بدانید که یکی از خدمات پشتیبانی سایت و اپلیکیشن برند ایده آپلود فایل و تصاویر به تعداد بالا بسته به نیاز شما و تا ماهی 100 مطلب خواهد بود که شما مختارید منابع را خود تهیه‌کرده یا از ما بخواهید که این کار را انجام دهیم.

تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل
برند ایده- میزبان مخاطان اینترنتی خود باشید
لیست خدمات پشتیبانی

مجموعه کامل خدماتی چون طراحی و بازطراحی، سئو، تغییر کد نویسی، افزودن امکانات جدید به سایت و … شامل پشتیبانی سایت و اپلیکیشن خواهد بود.

می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟