طراحی اختصاصی سایت صرافی ارز دیجیتال

 شما هم شاهد کم ارزش شدن ارزهای رایج دنیا و البته کشور خودمان هستید. با این وضعیت احتمال کنار رفتن ارزهای سنتی و جایگزین شدن ارزهای دیجیتال می شویم. به همین دلیل به مرور تعداد سایت های صرافی ارز دیجیتال و مشتاقان خرید و فروش در آن بیشتر می شود.

شما هم می توانید یک سایت صرافی داشته باشید و از آن درآمد خوبی کسب کنید. آژانس خلاقیت برند ایده می تواند در این زمینه همراه شما باشد. 

 برای بررسی هزینه و نمونه کار بابرند ایده تماس بگیرید.

مهم ترین ویژگی های ارز های دیجیتال

تحت نظارت هیچ نهاد یا سازمان دولتی یا خصوصی نیستند.

در کیف پول های اختصاصی و امن ذخیره می شوند.

به راحتی می توان ارز های دیجیتال را به سراسر دنیا ارسال کرد

به دلیل عدم نظارت روی رمز ارز ها معاملات برگشت ناپذیرند.

ماهیت فیزیکی ندارند و روی کامپیوتر تعریف می شوند.

به هر کاربر کد اختصاصی داده میشود تا از دسترس به دور باشد.

به هر کاربر کد اختصاصی داده میشود تا از دسترس به دور باشد

به دلیل عدم نظارت روی رمز ارز ها معاملات برگشت ناپذیرند.

مشاوره رایگان و هدفمند

قبل از این که در خصوص طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال تصمیمی بگیرید، بهتر است با مشاورین آژانس خلاقیت برند ایده تماس بگیرید. برای اطلاع در مورد هزینه طراحی سایت صرافی، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

جهت درخواست مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید.

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

شاید با دیدن موفقیت های سایت های صرافی به فکر آن باشید که شما هم سایت صرافی راه اندازی کنید. اما فراموش نکنید که طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال نیازمند رعایت یک سری قوانین است.

طراحی سایت اکسچنج باید توسط متخصصان این زمینه و آشنا به فناوری های بلاک چین صورت بگیرد. علاوه بر این برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال باید در مورد دریافت مجوز صرافی ارز دیجیتال بررسی های کامل را انجام دهید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید ، میتونید با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال با توجه به امکانات مورد نیاز میتواند متفاوت باشد. برای اطلاع از هزینه راه اندازی سایت ارز دیجیتال و مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ارز دیجیتال با مشاورین آژآنس خلاقیت برند ایده تماس بگیرید.

سایت صرافی آنلاین ثنا چنج

سایت ثنا چنج یکی از نمونه سایت هایی است که در  زمینه ارز دیجیتال فعالیت می کند. وب سایت sanachange  در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتالی ( پرفکت مانی ) و کریپتو کارنسی اعم از بیت کوین ، تتر ، اتریوم و … 

برای دیدن این وب سایت روی لینک وب سایت صرافی آنلاین ثناچنج کلیک کید. 

مشتریان برند ایده