با برند ایده اپلیکیشن موبایل طراحی کنید


بعد از طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و توسعه آن باعث ارتباط تنگاتنگ شما با مشتریانتان می‌شود، هنگامی‌ که آن‌ها به کمک یک اپلیکیشن به سهولت به شما دست پیدا کنند احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با حرفه شما نموده و با آن ارتباط عمیق‌تری برقرار می‌کنند، از طرفی گوشی‌های همراه در دسترس بیشتری قرار دارند و افراد مرتباً با آن سروکار دارند به همین دلیل اپلیکیشن های طراحی‌شده برای موبایل نسبت به گذشته محبوبیت بیشتری به دست آورده‌اند.

اغلب نکات کلیدی که در طراحی سایت حائز اهمیت است در طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل نیز باید مورد توجه اکید قرار گیرد

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل با کمک برند ایده
می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟
ساخت صفحه محصول برای وب سایت
با طراحی اپلیکشن مشتریان خود را افزایش دهید


طراحی اپلیکیشن برابر است با جذب مشتری بدون کوچک‌ترین محدودیت از نظر زمان و مکان و نمایش وسیع محصولات حتی در سطح جهانی با کاهش هزینه‌ها به‌صورت چشم‌گیر که این خود موجب پایین آمدن قیمت تمام‌شده خدمات می‌شود و رضایت‌مندی را افزایش می‌دهد.

اپلیکیشن ها ابتدا به‌عنوان سرگرمی به دنیای آدم‌ها راه یافتند ولی طولی نکشید که رخ نمایاندند و رقیبان سرسختی در کنار دیگر بازاریابی‌های اینترنتی شدند و محبوبیت کسب نمودند و البته کارآمدی و جذابیتی که از خود نشان دادند آن‌ها را برازنده این جایگاه نمود.

مشتریان این خدمت
وب‌سایت‌هایی که با نوین همکاری می‌کنند
برند ایده- اونت- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده سیویتاس

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده آرکا طب رهام- طراحی وب سایت

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

برند ایده اداره کل ورزش و جوانان اردبیل

ایده پردازان سبلان

IPSABALAN.IR​

یک اپلیکیشن موفق چه مزایایی دارد؟

هرگاه سخن از طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل به میان می‌آید، قدرت مانوری که هر اپلیکیشن از خود نشان می‌دهد در جذب یا رد صلاحیت آن تأثیر فراوانی می‌گذارد. برطرف نمودن نیاز کاربران از هر قشر و با هر نگرشی نکته مهمی است که در منحصربه‌ فرد کردن اپلیکیشن ها تأثیرگذار است، ui و ux جذاب و کاربردی مهم‌ترین گزینه در کسب شرایط یک آپ حرفه‌ای می‌باشد.

رعایت استانداردهای جهانی و مطابق با سیستم‌عامل اندروید و iso از نکات کلیدی در طراحی این اپلیکیشن هایی محسوب می‌شود که توسط تیم کوشا و فعال برند ایده طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. باید توجه داشته باشید که اگر این اصول صحیح مهندسی نرم‌افزار را جدی نگیرید به‌زودی شاهد خارج شدنتان از دور رقابت خواهید بود.

اید از آن صرف‌ نظر نمایید و تا حد امکان بکوشید تا وب‌سایت و اپلیکیشن یکپارچگی خود را در تمامی جزئیات حفظ کنند، برنامه نویسان و متخصصین برند ایده می‌کوشند تا تک‌ تک امکاناتی که شما مایلید در اپلیکیشن خود داشته باشید را طراحی نمایند. پس این کارا با خیال آسوده به آن‌ها واگذارید.

تولید محتوا تخصصی، صفحه اول گوگل
برند ایده- میزبان مخاطان اینترنتی خود باشید
پشتیبانی

بسیاری از شرکت‌ها هستند که خدمات و تولید نرم‌افزارهای وب می‌پردازند. امّا برندایده بر آن است تا خدماتی به مشتریانش ارائه نماید که متناسب با تکنولوژی‌ های روز دنیا باشد. و تمامی استانداردهای بین‌المللی را به‌ منظور فعالیتی مفید و سازنده در زمینهٔ فناوری اطلاعات در کارنامه خود ثبت نماید که باعث سرافرازی این مجموعه به‌ عنوان یک شرکت ایرانی شود. به‌ گونه‌ای که تمامی محصولاتش در حد شأن و منزلت ساکنان ایران‌ زمین باشد. مسلماً به دست آوردن رضایت مشتری جز در سایه تیمی که به‌ تمامی جوانب مختلف کارآگاه باشد امری محال و دست‌نیافتنی است. ما تعهد اخلاقی خود را بر مشتری مداری استوار نموده و در تمامی مسیر با تلاش و پشتکار در نیل به این هدف کوشیده‌ایم.

می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟