طراحی سامانه مدیریت رویداد

با داشتن یک سامانه مدیریت رویداد می توانید قرارهای مختلف خود را از دورهمی های کوچک و کارگاه های علمی- آموزشی تا کنفرانس ها و همایش های بزرگ، به آسانی تعریف کنید و بسیاری از کارهای مدیریتی پیچیده یک رویداد را به سیستم خود بسپارید.

به راحتی، شرکت کنندگان را ثبت نام نمایید، بلیت بفروشید، و مخاطبان خود را گسترش دهید…

ویژگی رویداد نگار طراحی شده توسط برند ایده

جذب سریع مخاطب

با استفاده از این ابزار، می‌توانید از شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌رسانی رویداد خود استفاده کنید.

گزارش لحظه‌ به‌ لحظه رویداد

شما می‌توانید ببینید چند نفر در رویداد شما ثبت‌نام کرده و کدام یک از کانال‌های اطلاع‌رسانی‌تان فعال‌تر بوده است.

امکان تعریف کد تخفیف

شما می‌توانید برای بلیت‌هایی که ایجاد کرده‌اید، کد تخفیف ایجاد کنید.

گزارش عملکرد بعد از رویداد

تمامی اطلاعات شرکت‌کننده‌ها، تعداد بازدیدها و میزان فروش، در پنل کاربری شما موجود به صورت لحظه‌ای موجود است.

برای راه اندازی سامانه مدیریت رویداد خود نیاز به مشاوره دارید؟

برای مشاوره رایگان با شماره 09933218820 تماس بگیرید​

برگزاری رویداد از 0 تا 100

ما می‌دانیم که شما هر چقدر سریع‌تر ظرفیت رویداد را پر کنید، وقت بیشتری دارید تا با تمرکز روی محتوای رویدادتان، برنامه‌ای با کیفیت‌تر طراحی و اجرا کنید. پس بهترین سامانه را برای شما آماده می کنیم تا بتوانید به راحتی رویداد خود را مدیریت کنید. 

ovent.ir

سامانه مدیریت رویداد اونت، سامانه‌ای برای ایجاد، مدیریت، انتشار و فروش بلیت رویداد در ایران است. این سامانه، ابزاری را در اختیار برگزارکنندگان قرار می‌دهد تا بتوانند رویداد خود را ایجاد و مدیریت کرده، آن را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته و در جامعه‌ای وسیع از علاقه‌مندان به شرکت در رویدادها اطلاع‌رسانی کنند.

ویژگی های اختصاصی اونت

 • با وارد کردن اطلاعات شخصی و نام کاربری و رمز عبور می توان در سایت ثبت نام کرده و از امکانات آن بهره برد.
 • بعد از ثبت نام و ورود به سایت می توان برگزارکنندگان رویداد ها را با اطلاعات مخصوص به خود اضافه و مدیریت کرد.
 • این بخش نقش هر برگزار کننده در رویداد ها را مشخص می کند که بعد از انتخاب برگزار کننده از لیست موجود می توان نقش های مورد نظر را اضافه کرد.
 • شامل حامیان اجرای رویدادها می باشد و شامل اطلاعات عنوان، لینک، توضیحات، عکس می باشد.
 • شامل رویداد های برگزار شده و یا پیش رو می باشد. هر رویداد شامل اطلاعات اصلی مانند عنوان، برگزار کننده، دسته بندی، سخنران، نوع، تاریخ و ساعت شروع و پایان، مکان برگزاری و حامیان می باشد. همچنین بعد از ایجاد رویداد جدید و انتخاب رویداد میتوان محتوا، فایل های مربوطه، گالری تصویر و کاور برای نمایش در سایت وارد کرد.

[read “ادامه مطلب”]

 • کاربرانی که در رویداد مورد نظر دارای نقشی هستند مشخص می شوند و شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل شخص مورد نظر می باشد.
 • برای افزودن بلیط ها برای هر رویداد استفاده می شود. هر بلیط میتواند از نوع پولی، رایگان و حمایت مالی باشد که هر کدام میتواند دارای اطلاعات خاص مانند قیمت و تعداد و مهلت ثبت نام هر بلیط باشد.
 • شما به دلخواه می توانید برای بلیط هایی که اضافه کردید کد تخفیف با میزان تخفیف به صورت درصدی یا هزینه کسری تولید کنید. هر تخفیف میتواند دارای تخفیف خاص و کد خاص و تعداد خاص باشد.
 • حاوی بلیط های فروخته شده می باشد. با انتخاب رویداد مورد نظر خود و بلیط های موجود میتوانید بلیط های فروش رفته را جستجو کرده و مشاهده کنید.

  تعداد بلیط های فروخته شده و هزینه های کل بلیط های فروخته شده به صورت نموداری قابل مشاهده در این پنل است. آمار بلیط های فروش رفته و باقی مانده به صورت نمودار قابل مشاهده است همچنین آمار کاربرانی که بلیط ها خریداری کرده اند قابل مشاهده می باشد. با انتخاب بلیط مورد نظر و کلیک روی آمار تفکیکی کاربران می توانید تعداد بلیط های خریداری شده توسط هر کاربررا به صورت نمودار مشاهده کنید.

 • بلیط هایی را نشان می دهد که شما با استفاده از ایمیل و نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و با انتخاب بلیط اقدام به خریداری کرده اید.

 • شامل اطلاعات هر کاربر است. با انتخاب برگه اطلاعات پروفایل شما می توانید اطلاعات خود را تکمیل کنید.برگه اطلاعات بیشتر مربوط به اطلاعات تکمیلی هر کاربر می باشد.

 • برگه تایید شماره همراه و تایید ایمیل برای احراز هویت شما به عنوان کاربر صحیح و مطمئن می باشد.که بعد از تایید شماره و تایید کد ارسال شده به شما صورت می گیرد.
 • امکان تغییر رمز عبور شما را فراهم میکند.
 • مربوط به مدیر سایت می باشد که می تواند دسته بندی ها و موضوعات را برای کاربرانی که می خواهند رویداد های خود را ایجاد کنند مشخص می کند.

[/read]

ثبت سفارش

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.