با سئو و بهینه سازی بازدید سایت خود را بالا ببرید.

توجه به سئو و بهینه‌ سازی سایت طرح رفاقتی بلندمدت با گوگل را پایه‌ریزی می‌کند که فواید زیادی را شامل حال شما خواهد کرد و گوگل نیز پاسخ تلاش شما را با گسیل تعداد زیادی کاربر به سایت شما خواهد داد.

امروزه سئو و بهینه ‌سازی وب‌ سایت مانند یک قلاب هوشمند عمل کرده و یک‌ به‌ یک کاربران را یک‌ راست به سمت سایت مورد نظر هدایت می‌نماید و ورود بیشتر کاربران به یک سایت نه‌ تنها باعث بالا رفتن رنک سایت می‌شود بلکه خود زمینه و بستر بالا رفتن رتبۀ سایت از نظر گوگل را نیز فراهم می‌نماید.

ثبت سفارش
سئو و بهینه سازی

بهینه‌سازی داخلی وب‌ سایت

سئوی داخلی شامل مراحل متنوعی است که اگر بخواهید مورد بررسی قرار دهید. بسیار زمان‌ بر خواهد بود اما به‌ طور کلی بعد از رعایت کلمات کلیدی اصلی و فرعی توجه به انتخاب صحیح تگ‌ها، قرار دادن لینک‌های داخلی در محتواهای تهیه‌شده، سئوی تصویر شاخص و Alt نمودن تصاویر داخل متنی و… را دربر می‌گیرد. در اینجا باید که یک فرد حرفه‌ای وارد کار شود تا قادر به تشخیص مشکل سایت شما از نظر سئو شده و سپس برای رفع آن اقدام نماید.

بهینه‌سازی خارجی وب‌ سایت

سئوی خارجی شامل همان دریافت لینک از سایت‌های معتبر به‌ منظور معرفی و در واقع بازاریابی برای وب‌ سایتتان است فقط دقت نمایید که این دامنه‌ها در کنار تنوع زیاد از اعتبار بالا نیز برخوردار باشند. زیرا گوگل هرگز کیفیت را فدای کمیت نمی‌کند. پس شما نیز بر اساس استانداردهای آن عمل کنید تا تلاش‌ هایتان نتیجه معکوس ندهد، بک لینک‌های خود را نیز با صبر و حوصله کافی در میان صفحاتی از وب قرار دهید که از نظر محتوایی با سایت شما همخوانی داشته باشد.

خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت

بهبود تجربه کاربری

بهبود تجربه کاربری در سایۀ فعالیت‌هایی چون بالا بردن گرافیک ازنظر کیفیت، پشتیبانی 24 ساعته و دریافت نظرها و انتقادات مشتریان و به کار بستن آن‌ها به‌ منظور بهبود خدمات، افزایش سرعت لود و بر طرف نمودن این مشکل احتمالی و هرگونه و خطا و مشکل دیگری فراهم می‌شود، این موارد در کنار دامنه خوب که به‌ راحتی قابل‌ دسترسی باشد شما را به یک سئو و بهینه‌ سازی وب‌ سایت حرفه‌ای نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.

بهبود کد نویسی

گاهی مشکل اصلی ساختار سایت و بروز مشکل در کد نویسی است که می‌توان آن را به کمک ابزارهایی برطرف نمود، گاهی آن‌ قدر از کدها در طراحی سایت به‌ صورت فشرده استفاده‌ شده که بر سرعت لود اثر منفی گذاشته و باعث کاهش ترافیک سایت گشته است و نرخ تبدیل را تا حد زیادی کاهش بخشیده، در کنار آن استفاده از کد Rich snippet که باعث افزایش کلیک می‌شود از دیگر ترفندها در بالا بردن نتایج جستجو است.

کلمات کلیدی

یافتن و بررسی در مورد کلمات کلیدی نکته‌ای است که باید قبل از سئو و بهینه‌ سازی وب‌ سایت و حتی تولید محتوا به آن پرداخته شود، یاری‌ گرفتن از متخصصین این امر باعث می‌شود شما به فهرستی کارآمد از کلمات کلیدی که دقیقاً متناسب با حرفه‌تان باشد دست‌ یابید و به کمک آن‌ها تمامی مخاطبان شما همان‌هایی باشند که در جستجوی گوگل خواهان فعالیت ارائه‌ شده در سایت شمایند و در واقع این خاصت دو سویه و متقابل است، شما به دنبال چنین کاربرانی هستید و آن‌ها جویای چنین محصولاتی، این‌ یک نوع هدف‌ گیری دقیق به کمک سئوی سایت است.

رقبا

بررسی فعالیت‌ها و جهت گیری‌های رقبا علاوه بر عقب نماندن از آن‌ها ممکن است تداعی‌کنندۀ ایده‌های تازه نیز باشد، به‌ هرحال هر فرد از سئو و بهینه‌ سازی وب‌ سایت خود در جهت بهبود برندینگ بهره می‌برد، بازاریابی محتوایی و بازاریابی اینترنتی که در راستای برند سازی مطرح می‌گردد احتیاج به دریافت مشاوره تخصصی دارد تا بتواند به برند اعتبار و شهرت ببخشد، برند ایده در تلاش است تا با توجه به‌ تمامی این اصول تجربه‌ای رضایتمندانه برای شما از آشنایی و تبادل اطلاعات فراهم کند.

با برند ایده سئو حرفه ای بسازید

سئوی حرفه‌ای با بالا بردن تجربه کاربری لذت‌بخش در میان مخاطبانتان و معرفی شما به‌عنوان یک سایت موفق تأثیر به سزایی در رتبه دهی‌های گوگل دارد اما نکتۀ قابل‌تأمل این است که اگر شما تمامی تمرکز خود را بر کسب رتبۀ عالی از گوگل معطوف دارید از هدف اصلی خود جلب رضایت مخاطبانتان است بازمی‌مانید زیرا درنهایت آن‌ها هستند که اقدام به خرید می‌کنند.

پس بهتر است با تولید محتواهای منظم، طراحی ux و ui حرفه‌ای، لینک‌های معتبر و… بستری مناسب را برای آن‌ها فراهم نمایید تا با این روش به‌علاوه بر کسب مشتریان وفادار به بالا رفتن ترافیک و درنهایت سئوی ارگانیک سایت خود کمک کنید و در آخر فراموش نکنید یک سئوی حرفه‌ای به‌صرف زمان 6 ماه برای نیل به اهدافش احتیاج دارد.

زیرا 6 ماه به طول می‌انجامد تا یک سایت تازه تأسیس به گوگل معرفی شود پس صبور باشید و هرگز برای رسیدن به نتیجه‌ای سریع به سراغ سئوی کلاه‌سیاه نروید، متخصصین برند ایده در این مدت‌زمان شش ماه به بررسی رقبای شما و طراحی یک استراتژی سئوی مناسب برای شما می‌پردازند تا ورود به بازارهای اینترنتی برای شما بی‌خطر و مطلوب رقم بخورد.

مشتریان  ما